У листопаді 2009 року в Києві відбулася урочиста церемонія нагородження переможців міжнародного фестивалю-конкурсу «Вибір року» в Україні. На церемонії вручення «Вибір року 2009» золотими медалями були нагороджені 53 провідні українські та закордонні компанії, товари яких перемогли у 77 номінаціях.
Завдяки бездоганній якості та довершеному дизайну металевого посуду компанії Zepter International Ukraine вдалося вдруге здобути золоту нагороду у номінації «ексклюзивний металевий посуд». Нагадаємо, що вперше компанію було відзначено минулого року у цій же номінації. Почесне звання «Вибір року» та здобуту нагороду отримав генеральний директор компанії Zepter International Ukraine на сцені палацу культури та мистецтв «Україна».

Велику увагу всіх присутніх на дійстві було прикуто до виставки-презентації, що проходила у холі палацу мистецтв. Найбільший за масштабами та розмахом перформенс змушував тамувати подих найвибагливіших гостей, вражаючий широкий асортимент продукції не залишив жодного байдужого.

Велике визнання продукції серед публіки та справжній ажіотаж навколо асортименту компанії Zepter вказують на те, що наступного року ми здобудемо перемогу не лише в номінації «ексклюзивний металевий посуд», а можливо й у деяких інших. Адже продукція компанії Zepter це завжди всесвітнє визнання та висока якість.

Zepter International Ukraine − так тримати!